Tematická floristika - fotogalerie

Naaranžujeme dekoraci pro každé roční období. Připravíme pro vás jarní, valentýnskou, letní, podzimní i adventní výzdobu. Samozřejmostí jsou i celoroční dekorace. Chcete vědět více? Navštivte nás, rádi vám připravíme dekoraci podle vašich představ.

Podzim

Podzim, to jsou tlumené a zemité barvy. Charakteristické jsou plody v podobě oříšků, bukvic, kaštanů, dýní, jeřabin či třeba jablíček. V kombinaci s barevným listím tak vznikají velmi pěkná aranžmá. Podzimní období ukončuje Památka zesnulých čili lidově Dušičky. Pro tento čas připravuje různé tematické dekorace v podobě věnců, ozdobných košů či jiných aranžmá

 

Jaro a Velikonoce

Příroda se probouzí a hraje všemi barvami. Po zimní pauze opět začínají zahradnické práce a také přípravy na velikonoční svátky. Ani v tomto období nesmí chybět výzdoba, která připraví kouzelnou atmosféru.

 

Svátek zamilovaných - Valentýn

Květina, sladkost či milá pozornost by neměla chybět na svátek zamilovaných - na svatého Valentýna, který je každoročně 14. února.

 

Léto

Atmosféra dovolené, prázdnin a volna... Takové chvilky si člověk připomíná rád. Co si doma vytvořit malou oázu pro relaxaci s nádechem moře či lesa, kam jste chodili na houby? Pojďte se inspirovat...

 

Chci objednat

Galerie našich kytic
Chci si objednat