Svatební kytice a výzdoba pro váš den D

Svatební kytice je finální tečkou, která potrhuje krásu nevěsty a odráží celkové ladění celého svatebního dne. Každá nevěsta je jedinečná, a proto by měla mít kytici připravenou na míru - z oblíbených květů a barev, ladící k očím, vlasům, šatům a především k povaze. Svatební kytice může být hravá, něžná, veselá, romantická, vášnivá, extravagantní, moderní, klasická... přesně taková, jaká bude její majitelka.

Svatební výzdoba

Svatební výzdoba podtrhuje celkovou atmosféru celého dne. Jedná se o drobné kytičky i výrazné prvky, které v celkové kompozici dokonale ladí. Mezi oblíbené květinové doplňky patří klopa pro ženicha (tzv. korzáž), květy pro svědky, kytičky pro maminky a babičky, polštářek pod prstýnky, výzdoba stolů či aut. Velmi oblíbené jsou také svatební brány, ozdoby židlí či velká prostorová aranžmá.

Více fotek

Nevšední svatební přání je pro nás potěšením

Plánujete nevšední svatbu nebo chcete mít originální svatební výzdobu? Rádi se pustíme do plnění vašich představ a snů! Ať už pojedete na obřad s koňským povozem, traktorem či na kole, ozdobíme každý dopravní prostředek! Chcete mít svatební kytici z neobvyklých materiálů? Vymyslíme zajímavé kombinace s neobvyklými prvky! Je vaším snem mít svatbu v čistě přírodním duchu? Rádi navrhneme řešení i pro vás!

 

Plánujete svatbu aneb s čím začít?

Stejně tak, jako když vybíráte nejkrásnější místo pro obřad nebo ty nejhezčí šaty, tak ani výběr svatební kytice a výzdoby by se neměl uspěchat. Není potřeba přijít na první schůzku a mít vše rozhodnuté. Během příprav přijde jistě spousta inspirace, kterou lze do finální objednávky postupně zapracovat.

Nejdůležitější je včas si rezervovat termín, kdy platí, že čím dříve, tím lépe. Následně můžeme společně plánovat a ladit konkrétní představy.

Máte nějaké otázky nebo si chcete rezervovat termín? Neváhejte nás kontaktovat.

Chci objednat

Galerie našich kytic
Chci si objednat