Květinová výzdoba pro každou příležitost

Rok je plný příležitostí pro květinovou výzdobu. Jen co roztaje první sníh, lidé lákají jaro do svých domovů prvními petrklíčem a narcisy. Pak se 14. února vše promění do červených či růžových barev, protože nadešel svátek svatého Valentýna. Následují Velikonoce, které jsou plné barev a květů. Jakmile paprsky nabírají na síle, je tu léto a s ním prázdniny a moře, které v letní floristice nesmí chybět.

Na podzim se vše mění do zemitých barev - oranžové dýně, padající listí, hnědé kaštany a další plody. A když se venku objeví zima, přináší s sebou chladné barvy modré, šedé a samozřejmě bílé, které jsou v době adventu rozzářeny tradičními jehličnany, světly, třpytem a teplejšími barvami.

Více fotek

velikonoce

Valentýn a lásky čas

Pravidelně každý rok připadá na 14. února svátek svatého Valentýna, který má již u českých párů své pevné místo. Jak by taky ne - květinou či milým dárkem vždy potěšíte.

Nesmíme však zapomenout na 1. máj, který má v českých krajích daleko silnější tradici. Na jaře je také svátek MDŽ a Den matek.

Velikonoční a jarní dekorace

Petrklíče, narcisy, tulipány, kočičky, hyacinty či krokusy rozzáří po chladné zimě každý domov. Vůně květin a krásné barvy zvednou náladu a navodí pravou jarní atmosféru.

Jaro můžete vítat však i na vstupních dveřích krásným tematickým věncem či na stole velikonoční dekorací z kraslic a prvních výhonků jarního osení.

Chcete osadit truhlíky, připravit jarní výzdobu na balkon nebo si udělat radost květinovou dekorací do interiéru? Konaktujte nás - vše si můžete objednat z pohodlí domova.

 

 Provence a vůně léta

Až již milujete francouzské léto s levandulemi ve stylu provence, přímořským nádechem a horkým sluncem nebo se nemůžete vynadívat na slunečnice a domácí kvítí, jistě byste neměli zapomenout, vzít si kousek léta i do svého domova. Kamínek z dovolené, šiška z lesa a pár květů vykouzlí krásné zátiší a oázu klidu.

Vánoční výzdoba vytvoří tu pravou atmosféru

Více fotek

Čas adventu a Vánoc se neobejde bez adventního věnce, který odpočítává neděle do Štědrého dne. Věnec, jako symbol koloběhu, je velmi oblíbený také jako dekorace na dveře.

Vánoce jsou také časem světel, proto byste neměli zapomenout na svícny, svíčky a další světýlka, která rozzáří oči vašich blízkých nejen pod stromečkem při rozbalování dárků.

Je známo, že příjemné a krásné prostředí, ke kterému květiny patří, mají příznivý vliv na náladu člověka a potrhují atmosféru útulného domova. Nezapomeňte proto sobě či svým blízkým čas od času darovat květinu, kterou můžete již nyní objednat.

svatba
 

 

Chci objednat

Galerie našich kytic
Chci si objednat