Gratulační i nevšední květinová aranžmá

Květina potěší, ať už je k svátku, k narozeninám, výročí či jen pro zpříjemnění krásného dne. Příležitostí, kdy darovat květinu je nespočet, proto vážeme a aranžujeme vždy na míru pro obdarovaného, k dané příležitosti a podle oblíbených barev a stylů.

Vázané květiny i vypichovaná aranžmá

Při aranžování rádi popustíme uzdu fantazii. Podle přání pro vás připravíme oblíbenou květinovou klasiku, i nevšední a originální květinové dekorace. Květiny otevírají dveře kreativní tvorbě, proto aranžujeme s úsměvem, zvesela a jedinečně. A jaké aranžované a vázané květiny u nás najdete?

Více fotek

Květiny k narozeninám pro dámy i pány

Květiny k narozeninám potěší jistě každou ženu, ale ani muži nejsou výjimkou. Ne však každý muž ocení pugét růží, proto připravujeme květinové vazby či dárková aranžmá, do kterých zapracujeme oblíbené pochoutky či věci pro potěšení.

Gratulační vazba - růže

Inspirace pro nevšední aranžmá

Pokud přemýšlíte o nevšedním dárku, máme pro vás řešení. Do květinových vazeb, košů a aranžmá zapracujeme vše, co jen bude možné. Níže naleznete několik tipů pro inspiraci.

  • klobásy (doporučujeme trvanlivé), sýry, zelenina...
  • bonbony, čokolády či oblíbené mlsání
  • do dárkového koše lahev dobrého moku
  • krabičky se šperky či drobné dárky
  • bankovky (oblíbené řešení pro předání finančního daru)
  • pro miminka dárkový koš s oblečením a doplňky
 

Tyto vazby objednávejte prosím minimálně den předem. Příprava je pracnější, proto je není možné připravit na počkání s ohledem na ostatní čekající zákazníky ve frontě.

Děkujeme za pochopení.

Inspirujte se, vybírejte a objednávejte!

Pro inspiraci nahlédněte do fotogalerie. Pak stačí květinu objednat nebo se u nás zastavit a vybrat si květy přímo na místě.

 

Vázané květiny pro vás rádi připravíme na počkání. Pokud si budete přát svícen, vypichované aranžmá či květinu doplněnou o dárky, doporučujeme objednání minimálně jeden den předem. Jen tak vám můžeme zaručit čerstvé květy a přípravu včas a bez čekání.

Chci objednat

Galerie našich kytic
Chci si objednat