Možná si pamatujete...

Bylo léto 2004 a práh našeho obchodu překročil první zákazník.

Od té doby uplynula pěkná řádka let a obchod s květinami se pomalu, ale jistě rozrůstal. Možná si ještě vzpomenete na malé květinářství, které sídlilo v Klicperově ulici v Hořicích vedle Polikliniky, anebo na květinářství na rohu ulice Barákova a Husova, kde jsme pro naše zákazníky aranžovali v letech 2007-2014.

 

A opět bylo léto, tentokrát o deset let déle, a přišlo stěhování do dalších větších prostorů, aby si naši zákazníci mohli lépe vybrat nejen z květinového sortimentu, ale také dekorací a bytových doplňků. Od roku 2014 můžete u nás nejenom nakupovat, ale také odpočívat a čerpat inspiraci v Hořicích v ulici Aloise Hlavatého.

Proč  nás navštívit?

  • Denně čerstvé řezané květiny
  • Každý týden nové hrnkové rostliny
  • Novinky z oblasti dekorací
  • Sledujeme pro vás aktuální trendy
  • Rádi plníme milá a nevšední přání

Pojďme se seznámit

Možná k nám chodíte pravidelně a už se známe. Ale třeba k nám chcete zavítat poprvé, a proto bychom se vám rádi představili.

 

Již přes deset let v Hořicích a v okolí aranžujeme z živých, sušených i umělých květin, a to pro všechny příležitosti, ať už se jedná o narozeniny, svatbu, výročí, vánoce nebo nějakou malou pozornost pro radost. Pracujeme také s hrnkovými rostlinami, kdy připravujeme sesazované nádoby i nevšední kompozice. Rádi vám také poradíme v oblasti zahradničení a péče o rostliny. V prodejně naleznete i spoustu bytových a zahradních dekorací.

Nápady čerpáme nejen z přírody, ze seminářů a aktuálních trendů, ale především z naší fantazie, od které se odvíjí i název prodejny KVĚTINY FANTAZIE.

Přijďte se podívat, co vše jsme pro vás připravili. V příjemné atmosféře mezi rozkvetlými květy si nejen odpočinete, ale také načerpáte inspiraci a jistě i dobrou náladu.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Lenka Mádlová, majitelka

Galerie našich kytic
Chci si objednat