Objednávka

Blíží se v kalendáři svátek či narozeniny někoho blízkého? Plánujete někoho květinou potěšit? A chcete připravit kytici bez čekání? Neváhejte si ji předem objednat! Jaké cesty pro objednání můžete zvolit?

Chci objednat on-line

Osobní objednávka v květinářství

Až půjdete či pojedete okolo květinky Fantazie, neváhejte se u nás zastavit a květinu si objednat.

Doporučujeme provést objednávku minimálně den předem, abychom vám zajistili vybrané čerstvé květy a mohli aranžmá s časovou rezervou připravit.

V případě, že máte představu, jak by měla kytice vypadat, budeme rádi i za obrázek/fotografii, abychom se vaší představě co nejvíce přiblížili.

svatba

 

Telefonická objednávka

Objednávky přijímáme také během otevírací doby na telefonním čísle 605 905 704. Opět doporučujeme provést objednávku minimálně jeden den předem, než si budete chtít kytici vyzvednout. Čím více času budeme na objednávku mít, tím lépe můžeme zajistit požadované květy ve vysoké kvalitě.

Objednávka přes internetový formulář

Květiny můžete objednat také přes formulář níže. Pokud máte obrázek, jak by měla kytice vypadat, budeme rádi, pokud nám jej k objednávce přiložíte. Objednávkový formulář prosím vyplňte celý a do požadavků uveďte např. pro koho kytice je (žena či muž, starší či mladší...), k jaké příležitosti (narozeniny, promoce, výročí svatby...) a v jaké cenové hladině by kytice měla být. Nezapomeňte také uvést termín, kdy si kytici přijdete vyzvednout.

Objednávky přes formulář přijímáme nejdéle pracovní den předem do 17 hodiny, než je termín vyzvednutí. Jen tak vám můžeme zajistit vysokou kvalitu květin.

Po předchozí domluvě lze platbu poslat na účet 2220706063/0800 (Česká spořitelna).
Jakmile bude objednávka přijata, potvdíme vám ji na uvedený telefon či e-mail. 

Položky označené * jsou povinné.
Galerie našich kytic
Chci si objednat