Pokojové rostliny a další hrkovky

Stálezelené, kvetoucí, tradiční i exotické - ať už zvolíte jakékoliv, vždy vyberete správně. Pokojové i venkovní květiny jsou potěchou oka, zútulní interiér a podporují dobrou náladu. Možná netušíte, že mají pozitivní vliv i na zdraví, a to se nemusí jednat ani o bylinky. Jejich zelená barva má blahodárný vliv na člověka a cenná je i jejich schopnost pohlcovat škodliviny z ovzduší či přirozeně zvlhčovat vzduch.

Květiny do kanceláře i jiná pracoviště

Hrnkové květiny patří do všech interiérů, ať už se jedná o domov či kancelář. Zelené zákoutí se tak stane malou oázou klidu nejen pro vaše unavené oči od počítače, ale i mysl.

pokojove-rostliny

Jaké hrnkovky u nás najdete?

  • Pokojové rostliny
  • Venkovní rostliny
  • Balkonové květny
  • Trvalky i jednoletky
  • Bylinky
  • Cibuloviny

Hrnkové i řezané rostliny vytvářejí pocit zabydlenosti a při jednáních podporuj dobré vztahy.

Pokojovka i květina na zahrádku

Nevíte, jestli jako dárek vybrat tradiční či nevšední řezanou květinu? Jedete na oslavu daleko a máte obavy, aby vám kytice nepovadla? Zvolte hrnkovou! Rádi vám pomůžeme vybrat druh, který vám tematicky přizdobíme.

Hrnkové květiny jsou v posledních letech také oblíbenou formu, jak nevšedně darovat peníze.

 

Sesazované nádoby do interiéru i na balkon

Podle přání vám připravíme sesazovanou nádobu s hrnkovými květinami, které se stanou hezkou dekorací interiéru, terasy či balkonu. Osadíme venkovní truhlíky, aby vám dělaly radost po celou sezonu a připravíme tematické nádoby pro každé roční období.

Ať  již chcete s výběrem či s pěstováním rostlin poradit, nebo potřebujete připravit aranžmá, neváhejte nás navštívit v kamenné prodejně v Hořicích nebo nás kontaktovat.

Galerie našich kytic
Chci si objednat